چگونه بلیط هواپیما و یا بلیط چارتر بخریم؟
در گزینه رزرو بلیط هواپیما طی تعدادی سال گذشته سایت های زیادی آغاز به کار کرده اند . بلیط هواپیما به دو صورت سیستمی و چارتری فروخته می شود . پروازهای سیستمی پروازهایی هستند که مستقیما از سیستم کمپانی هواپیمایی صادر می شوند البته پروازهای چارتری پروازهای می باشند که از سیستم چارترکننده که صندلی های پرواز را از کمپانی هواپیمایی پیش خرید نموده است صادر می شود . سایت و اپلیکیشن جامعی است که تمام این پروازها را کاوش می کند .
آیا میدانید تفاوت پروازهای سیستمی و چارتری برای مسافرین چیست؟ پروازهای سیستمی مطابق بخشنامه شرکت ها هواپیمایی لغو و استرداد میگردند ولی بلیط چارتری مطابق حالت و ضوابط چارترکننده است و بعداز پرواز غیر قابل کنسل و استرداد است . تفاوت دیگر بلیط چارتری و سیستمی در ارزش بلیط بچه است . در پروازهای چارتری به طور معمول قیمت بلیط کودک بزرگتر از 2 سال نظیر بزرگسال احتساب می شود .

زمانیکه مسیری پرتردد باشد ( مانند بلیط چارتری شهر مشهد مقدس ) آژانس های مسافرتی برای برنامه ریزی تورهایشان با موسسه ها هواپیمایی قرارداد می بندند که کلیه یا این که جزو صندلی های پرواز را به صورت هفتگی بفروشند . در بعضا مواقع موسسات بزرگ هم که کارمندانشان در مسیری مختص پرسفر می‌باشند مبادرت به چارتر کردن پرواز می کنند .

بلیط هواپیما چارتر ارزان کی پیدا می شود؟ پاسخ بی آلایش است . زمانیکه پروازها به مقدار کافی بلیط نفروخته باشند و خالی باشند بها ها کاهش می‌یابد تا مسافرین ترغیب به خرید بلیط هواپیما شوند . ِبه رخ لحظه ای ارزانترین پروازها را کاوش می کند و سناریو میدهد . همچنین روزمره در چهار نوبت پروازهایی به طور توصیه ویژه ارائه می شوند که به مدت محدودی تخفیف بیشتری دارا هستند .

برای اولین بار کاملترین اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما را ارائه کرد که مسافرین توانستند یکجا تمام بلیط های سیستمی و چارتری را کاوش نمایند و با ارزانترین قیمت بخرند . شما نیز می توانید این نرم افزار را برای گوشی اندروید یا iOS خودتان دانلود و نصب نمائید .

برای رزرو آسان و ارزان بلیط هواپیما از نصیب بالای این برگه استفاده نمایید . فرودگاه یا این که شهر مبدا و مقصد خویش را وارد فرمائید , مورخ رفت و بازگشت خویش را گزینش کرده و در غایت پس از گزینش تعداد نفرات , بر روی دکمه‌ی جست و جو کلیک نمایید و رزرو بلیط هواپیمای خویش را انجام دهید
هجرت با هواپیما و بخصوص تهیه بلیط می‌تواند مالامال گرفتاری باشد . معمولا اشخاصی که با هواپیما مهاجرت می نمایند از قشر خاصی میباشند و گرفتاری های اختصاصی به خویش را دارا هستند . سرعت و راحتی در انجام روند خرید به طور معمول یکی‌از این گرفتاری هاست . با اپلیکیشن میتوانید در کمترین فرصت و براحتی هرچه تمام تر نسبت به خرید بلیط هواپیما از مبدا به مقصد دلخواه خود مبادرت کنید و همینطور از آفرها و تخفیف های ویژه به کار گیری فرمایید .

سامانه خرید آنلاین بلیط هواپیما , یکی بدون نقص ترین سامانه های خرید بلیط هواپیما و خرید بلیط قطار در مملکت است که با تجمیع بلیط های جانور در مسیرهای official website پرتردد دست شما‌را در انتخابی ایده آل و مقرون به صرفه باز میگذارد . از طریق این سامانه میتوانید بلیط چارتر یا بلیط سیستمی هواپیما و همچنین بلیط قطار را در زمان و مسیر متبوع خویش به سادگی در بین گونه های پروازها و خطوط ریلی جان دار کاوش نموده و آن را با قیمتی ارزان و مطلوب تنظیم فرمایید .
سامانه خرید بلیط هواپیما , با فروش بلیط هواپیما در پروازهای داخلی مثل تهران , شهر مشهد مقدس , کیش , اهواز , شیراز و . . . و همینطور پروازهای فرنگی مانند نجف , استانبول , دبی , تفلیس و . . . و همچنین فروش بلیط قطار در انواع مسیرها همت کرده است تا اکثری از نیازهای شما به دریافت بلیط در گونه های مسیرها را مرتفع نماید . همینطور این سامانه می‌کوشد از روش ارائه بیمه مسافرتی , هر روز بیشتر در راستای کسب رضایت و رفع نیاز مشتریان خود گام بردارد .
برای خرید هر جور بلیط هواپیما , اعم از بلیط سیستمی یا این که بلیط چارتر در دو کلاس پروازی بیزینس و اکونومی , و همینطور بلیط قطار تنها مستلزم به انتخاب مبدا , مقصد و تاریخ هجرت خود در کاغذ اصلی سامانه خواهید بود . همینطور از آن جا که پرنمودن فیلد «تعداد مسافران» در برگه نخست , شما‌را در سریعتر یافت کردن پروازهای دارای ظرفیت امداد خواهد نمود ; می‌توانید برای سرعت بخشیدن به روند خرید بلیط هواپیما خود , تعداد مسافران را هم در صفحه کلیدی سامانه درج فرمائید . برای اطلاع از شیوه درست خرید بلیط هواپیما و کامل شدن اطلاعات خود می توانید به بخش «راهنمای خرید» در صفحه نخست مراجعه نمائید
در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما , قابلیت و امکان لغو و استرداد مبلغ به طور آنی و با کسر جریمه مرتبط با شرکت های هواپیمایی در بلیط های سیستمی و طبق قانون ها چارتر کننده در بلیط های چارتری موجود هست تا کاربران این سیستم توانمند به طی تمامی پروسه خرید یا این که استرداد در یک سامانه باشند . لازم به توضیح است عملیات کنسلی و استرداد مبلغ بلیط هواپیما با اعتنا به دستورالعمل ها و ضوابط مصوب سازمان هواپیمایی کشوری چهره می‌گیرد و یوزرها می‌توانند برای دور اندیشی از نوشته کامل این دستورات به بخش « مقررات و مقررات» در برگه اصلی سامانه مراجعه کنند . در این بخش همچنین قابلیت دستیابی به شرایط و مقررات رزرو و خرید بلیط هواپیما در دو دسته بلیط سیستمی و بلیط چارتر و همینطور قوانین بلیط قطار برای خریداران گرامی هم آماده شده‌است .
نکته مهم دیگر در سامانه خرید بلیط هواپیما آن است که در‌این سامانه علاوه بر ارائه بلیط هواپیما در مسیرهای باطن کشور , بلیط پروازهای خارج از کشور به صورت یک طرفه و دو طرفه از طریق ایرلاین ها و موسسه ها هواپیمایی داخلی , بلیط قطار و بیمه مسافرتی نیز آماده شده است . همینطور این مژده را می‌دهد که بزودی اخذ بلیط هواپیما پروازهای آن سوی مرز از طریق همکاری با ایرلاین ها و شرکت های هواپیمایی خارجی و همینطور اخذ بلیط قطار از طریق همکاری با کارگزاران مسیرهای ریلی هم درین سامانه فراهم خواهد شد .
یوزرها سامانه خرید بلیط قطار و خرید بلیط هواپیما میتوانند بدون نیاز به نام نویسی و عضویت در وبسایت , بلیط هواپیما و بلیط قطار مورد نظر خویش را رزرو و خریداری کنند , از این رو رزرو و خرید هر نوع بلیط هواپیما و بلیط قطار از وبسایت , سوای پیشنیاز و محدودیت امکان پذیر است . همچنین خریدارانی که اقدام به عضویت در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما و خرید از طریق اینترنت بلیط قطار نمایند , از یک پنل اختصاصی و ویژه برخوردار خواهند learn more شد که در آن حاذق به بازدید و پیگیری بلیط های خریداری شده و همینطور شارژ اعتبار پنل کاربری خویش برای خریدهای آتی هستند . برای منفعت مندی از امکانات ویژه پنل منحصر به فرد و تجربه خریدهای پر سرعت و بی آلایش تر , تنها کافیست در سایت , «ثبت نام» فرمائید .
در پایان لازم به ذکر است که سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما , با دردست داشتن تیمی خبره از کارشناسان فروش , به طور تمام وقت پاسخگوی مشتریان خویش برای هرگونه سوال یا این که اختلال احتمالی طی استعمال از این سامانه است تا آنها را برای خریدی آسان و شادی بخش ملازمت و همراهی کند . خرید غیر‌حضوری , قابلیت مقایسه و خرید ارزانترین بلیط ها در website مسیرهای پرتردد , پشتیبانی تمام وقت در هفت روز هفته و ده‌ها مزایای دیگر از امکان های سامانه خرید با اینترنت بلیط هواپیما و خرید با اینترنت بلیط قطار است که لذت سفر را بسیار می‌کند ; زمان را از دست ندهید!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “چگونه بلیط هواپیما و یا بلیط چارتر بخریم؟”

Leave a Reply

Gravatar